Nasıl Yardımcı Olabiliriz?Bakım, onarım ve montaj hizmetlerinden çağrı merkezi hizmetimize kadar, cihazınızla ilgili her türlü yardım ihtiyacınızda servis hizmetlerimiz yanınızda!


  • Türkiye'nin dört bir yanında, 8 Fabrika Merkez Servisi ve 400'e yakın Yetkili Servislerimiz ile sizler için çalışıyoruz.

  • Alanında uzman ve eğitimli teknisyenlerimiz ile yılda yaklaşık 500.000 adet montaj ve bilgilendirme hizmeti veriyoruz. Bu sadeye müşteri memnuniyetimiz bağımsız pazar araştırmalarına göre %98'e taşınmıştır. Hedefimiz ise %100'e ulaşmak.

  • Montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra sunduğumuz ikame ürün, küçük ev aletlerini evden alıp-onarım sonrası eve bırakma, aksesuar ve temizlik & bakım ürün taleplerinin eve teslimatı gibi tüketici odaklı hizmetler en önemli ayrıcalıklarımızdır.

  • Yetkili servislerimiz hakkında bilgi edinmek ve size en yakın yetkili servisimize ulaşmak için tıklayınız.

  • 444 77 66'yı arayarak ulaşabildiğiniz Çağrı Merkezi'miz 7 gün 24 saat ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.Yaygın Servis Ağı Yaygın Servis Ağı 8 Fabrika Merkez Servisi ve 400'e yakın Yetkili Servis ile sizlere yaygın ve kaliteli bir servis hizmeti sunuyoruz. Size en yakın yetkili servisimize ulaşmak için tıklayınız.*
2 Saat Aralığında Randevu 2 Saat Aralığında Randevu Gün boyu evde beklemenize gerek yok! İki saat aralığında verilen servis randevuları ile profesyonel ekibimiz, belirtilen saat diliminde mutlaka size ulaşır.
7/24 Çağrı Merkezi 7/24 Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi 7 gün 24 saat yanı başınızda! Pazar dahil günü her anı Çağrı Merkezi Hizmeti ile size bir telefon kadar uzağız.
Acil Nöbetçi Servis Acil Nöbetçi Servis Servislerimiz Pazar günü 10.00 - 22.00, diğer günler 20.00 - 22.00 saatleri arasında nöbetçi servis hizmeti vermektedir. Ayrıca, bayram ve resmi tatil günlerinde de nöbetçi servisimiz hizmetinizdedir..
Eğitimli Uzman Teknisyen Eğitimli Uzman Teknisyen Alanında uzman ve eğitimli teknisyenlerimiz ile kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz.
Temiz Hizmet Temiz Hizmet Yetkili servis teknisyenimiz her zaman temizlik kurallarına önem verir. Müşteri ziyaretlerinde mutlaka galoş kullanılır.
Orijinal Yedek Parça Orijinal Yedek Parça Servislerimiz 120.000 farklı orijinal yedek parçayla her an desteğe hazırdır. Ayrıca değiştirilen yedek parçalar yurt çapında geçerli 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.
Geçici Ürün Temini Geçici Ürün Temini Buzdolabı, ocak gibi her gün kullanılan ürünlerin atölyede onarılması gerektiğinde, onarımı tamamlanıncaya kadar benzeri bir ürün müşterinin
Küçük Ev Aletlerinde Kapıya Teslim Küçük Ev Aletlerinde Kapıya Teslim Küçük ev aletlerinizin onarımı için siz zahmet etmezsiniz. Bir telefon edersiniz, servisimiz gelir, evinizden alır, onarır yine evinize teslim eder.
3+4 Yıl Garanti 3+4 Yıl Garanti +4 yıl ek garanti hizmetinden yararlanarak cihazının ömrünü uzatın ! Bir telefon kadar uzağınızdaki uzman yetkili servislerimiz aracılığıyla veya 444 77 66 numaralı çağrı merkezimizden satın alma talebi oluşturabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.**
Aksesuar ve Temizlik & Bakım Ürünlerinde Eve Teslim Aksesuar ve Temizlik & Bakım Ürünlerinde Eve Teslim Çağrı merkezimizden sipariş edebileceğiniz, cihazınızın performansını artıran aksesuar ve temizlik & bakım ürünlerini, kapıda ödeme kolaylığı ile evinize teslim ediyoruz. Temizlik & Bakım ürünlerimize göz atmak için tıklayınız.*